Лаціо
vs
Порту
24.02 / 19:45
Прогноз зіграв

Прогноз на матч «Лаціо» – «Порту»: обидві заб’ють. Коефіцієнт – 1.8

«Лаціо» невчасно втратив свого найкращого бомбардира Чіро Іммобіле. Найрезультативніший гравець Серії А захворів напередодні гри з «Порту» та був змушений її пропустити. Інших центральних нападників у «Лаціо» немає, довелося грати з вінгером Феліпе Андерсоном на вістрі атаки. А це кардинально змінює тактику та стиль гри «Лаціо».

З Іммобіле «Лаціо» міг не програти «Порту». Римляни поступилися 1:2 у матчі, де нічия була б цілком логічним результатом. Тренер «Лаціо» Мауріціо Саррі задоволений, каже, що десь два місяці тому його команді було б набагато важче з таким суперником. «Лаціо» додає, трапляються провали (як 0:4 з «Міланом»), але у Португалії команда мала цілком непоганий вигляд.

Тепер треба поборотися за вихід до наступного раунду вже на своєму полі. На «Олімпіко» «Лаціо» почувається впевненіше. У цьому сезоні поступилися лише «Ювентусу», а з грудня 2020 року у римлян дві поразки на своєму полі: від «Юве» та від «Баварії».

Отже, «Лаціо» – дуже домашня команда, і «Порту» треба готуватися до того, що матч-відповідь буде набагато більш складним, ніж перший. У трьох останніх матчах на «Олімпіко» «Лаціо» не пропустив, одним з суперників була «Аталанта». Коли команда грає на нуль против бергамасків – це завжди заслуговує на повагу.

ТБ 2.0 – 1.5

Втім, здається, матч «Лаціо» та «Порту» все ж таки обіцяє бути результативним. Гості, звісно, намагатимуться діяти максимально обережно, аби втримати перевагу. «Лаціо» треба атакувати, це відкриватиме шляхи до воріт господарів, а захист не є козирем команди Мауріціо Саррі. Шанси у «Порту» будуть, є велика спокуса спробувати забити, аби полегшити собі завдання.

У трьох останніх матчах «Лаціо» вдома було лише три голи, але до цього – 18 у чотирьох. Переоцінювати якість захисту «орлів» не треба – «Мілан» довів, що він дуже вразливий.

Обидві заб’ють – 1.8

Останній матч, в якому «Порту» не забив, стався 24 листопада – 0:2 на полі «Ліверпуля». До того ще були 0:0 з «Атлетико», і все. «Порту» забиває майже завжди, довів це у першому матчі з «Лаціо» і навряд чи схибить у Римі. Ситуація така, що гол «Порту» може суттєво вплинути на стратегію суперника і навіть зламати плани Мауріціо Саррі.

Втім, Чіро Іммобіле має бути на поле, а, отже, «Лаціо» також, найімовірніше, забиватиме. 0:0 з «Аталантою» та «Інтером» – виключення з правил, Саррі хоче, щоб його команда була результативною, а тут ще й поразка у Португалії зобов’язує.

Індивідуальний тотал «Лаціо» більше 1.5 – 2.1

Перемога «Лаціо» 1:0 означатиме додатковий час, але шанси господарів не пропустити здаються мінімальними. Отже, «Лаціо» треба забивати більше одного гола. Варіант для ставки досить ризикований, але статистика підказує, що можна спробувати.

«Лаціо» відзначився щонайменше двічі у 18 з 34 матчів цього сезону, а в середньому забиває 1,7 гола за матч. До «двійки» трохи не дотягує, але ця цифра дає зрозуміти, що два голи не є чимось рідкісним для команди Саррі.